Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Uitslag Velomediane Claude Criquielion 2011+foto’s

29 augustus 2011

Afgelopen weekend was Cycloteam.nl met een delegatie van 30 renners weer breed vertegenwoordigd tijdens de 23e editie van deze mooie Ardennencyclo. Uiteindelijk wisten 7 cycloteamrenners bij de eerst 100 finishers te eindigen in een deelnemersveld van ca. 2000 renners. Hierbij wist Erik Ruesink met een supertijd van 5:12 beslag te leggen op een mooie 3e plaats bij de categorie 40 . Fred de Kinkelder liet zien dat ook de 60 “ers nog lang niet versleten zijn, hij werd ook 3e in zijn categorie in een tijd van 5:51.
Vanwege de barre weersomstandigheden wisten er uiteindelijk in totaal dit jaar slechts 1332 deelnemers de cyclo uit te rijden. Onder de cycloteam equipe waren er 7 uitvallers/opgaves te betreuren, ieder met zijn eigen verhaal, grootste pechvogel v/d dag was hierbij toch wel Jasper Carpaij die al bovenop de eerste klim vanuit de start lek reed.
Namens de 23 kleppers die de monsterrit wel hebben volbracht zal een WNF donatie van € 10,- pp gedaan worden voor het Cycloteam.nl/WNF project in de ArdennenBergen van water.

Klik hier om de volledige uitslag te downloaden of bekijk hier het evenement op de cyclokalender inclusief bijgewerkte uitslag.

Tijdens het gehele weekend zijn er door huisfotograaf Frank Westendorp (AenFfotografie/Oosterhout) mooie foto”s gemaakt die hier snel zullen verschijnen

UPDATE: onderstaand alvast de eerste selectie foto”s…Aankomende week volgen er meer!
UPDTATE 30/8 Verslag Leon deel 1
UPDATE 31/8: Verslag Leon deel 2

Ook Tom Metz (BastaProducer/Zaltbommel) zal aankomende week van zich laten horen/zien in de vorm van een mooie beeldregistratie die hij wist te maken v/h evenement.
Aankomende week zullen hier diverse verslagen van de beleving van zowel de cyclodeelname zelf als het complete teamweekend verschijnen.

23° Vélomédiane Claude Criquielion 2011 premiers 100

Clas Gén Dossard NOM Prénom Adresse chronos Medaille Moyenne catégorie Clas Cat tps montée

1 303 DEURBROECK, Bart B – 9500  GERAARDSBERGEN 4:54:39 OR 34,640 4 1 0:13:07
2 296 HOUBEN, KRISTOF B – 3600  GENK 4:54:40 OR 34,660 4 2 0:13:08
3 292 DISEVISCOURT, RALPH L – 9674  NOCHER 4:59:07 OR 34,190 4 3 0:13:23
4 1653 SCHEPERS, JELLE B – 2970  SCHILDE 4:59:30 OR 34,060 3 1
5 107 WOLFKAMP, Jos NL – 8103 CL  RAALTE 4:59:54 OR 34,110 5 1 0:13:28
6 460 HOLLANDERS, DRIES B – 3530  HELCHTEREN 4:59:54 OR 34,060 3 2 0:14:07
7 232 GLORIEUX, Frederic B – 9870  ZULTE 5:01:00 OR 33,890 4 4
8 441 MINNE, STIJN B – 8755  RUISELEDE 5:01:03 OR 33,880 3 3 0:14:10
9 372 BUIS, SILVAN NL – 1688 CP  NIBBIXWOUD 5:01:04 OR 33,920 3 4 0:14:08
10 301 MELLAERTS, Randy B – 3001  HEVERLEE 5:01:05 OR 33,950 3 5 0:14:06
11 1272 KROONEMAN, Jenco NL – 8072 GG  NUNSPEET 5:01:05 OR 33,910 3 6 0:14:18
12 226 VAN WEYENBERG, Kristof B – 9200  DENDERMONDE 5:02:00 OR 33,770 3 7 0:14:18
13 430 SCHUIT, JACQUES NL – 4388LP  OOST SOUBURG 5:02:50 OR 33,740 4 5 0:14:15
14 371 MOL, ROBBERT JAN NL – 1688 CZ  NIBBIXWOUD 5:03:29 OR 33,610 3 8 0:14:18
15 448 DRON, GAETAN B – 6980  LA ROCHE-EN-ARDENNE 5:05:16 OR 33,430 3 9 0:14:24
16 403 CANOY, Bas NL – 3311 CD  DORDRECHT 5:06:17 OR 33,360 4 6 0:14:25
17 455 LAPIERE, WARD B – 8880  LEDEGEM 5:09:27 OR 33,040 3 10 0:14:13
18 13 TIMPERMAN, Bruno B – 8470  GISTEL 5:09:28 OR 33,000 4 7 0:14:39
19 342 BARENDSE, Maurice NL – 2676 DW  NAALDWIJK 5:09:28 OR 32,990 4 8 0:14:27
20 1694 PIJDERS, HANS NL – 4907 MV  OOSTERHOUT 5:09:28 OR 33,010 5 2
21 85 MANNAERT, Otto NL – 5066 GC  MOERGESTEL 5:11:30 OR 32,740 4 9 0:15:37
22 458 LEYDER, MARC L – 8531  ELL 5:11:38 OR 32,800 4 10 0:15:19
23 125 COLSON, Philippe B – 1600  PIETERS-LEEUW 5:11:38 OR 32,840 4 11 0:15:05
24 350 ENCKELS, Peter B – 2930  BRASSCHAAT 5:11:39 OR 32,750 4 12 0:14:50
25 1354 VAN DE POEL, JENS B – 2300  TURNHOUT 5:12:30 OR 32,640 3 11
26 1179 VAN ENGELEN, Adne NL – 1756 AV  t ZAND 5:12:33 OR 32,630 3 12
27 4 KOREN, Jochem NL – 1405 HW  BUSSUM 5:12:51 OR 32,650 3 13 0:15:21
28 306 DUIJKERS, Michel NL – 6512 JM  NIJMEGEN 5:12:52 OR 32,640 4 13 0:14:40
29 223 RUESINK, Erik NL – 7091 CA  DINXPERLO 5:12:52 OR 32,670 5 3 0:15:01
30 457 JANSEN, DIRK NL – 5554NZ  VALKENSWAAKD 5:12:52 OR 32,660 3 14 0:14:13
31 19 MOORS, Carl B – 2110  WIJNEGEM 5:12:52 OR 32,640 5 4 0:15:10
32 374 DE VAAL, Tom NL – 1611 LT  BOVENKARSPEL 5:13:38 OR 32,520 3 15 0:15:47
33 373 VAN DER MEER, Tom NL – 1171 HA  BADHOEVEDORP 5:14:00 OR 32,480 3 16
34 1216 STEFFEN, Jolanda NL – 1060 RS  AMSTERDAM 5:14:01 OR 33,500 2 1 0:15:12
35 362 DE NAYER, Jan B – 2960  BRECHT 5:14:33 OR 32,520 4 15 0:16:00
36 218 HUYGHE, BENNY B – 8940  GELUWE 5:14:33 OR 32,490 4 14 0:15:58
37 21 DE GEEST, Bert B – 9100  SINT-NIKLAAS 5:14:33 OR 32,540 4 16 0:16:02
38 304 JONGBLOED, Jorrit NL – 3551 CG  UTRECHT 5:14:33 OR 32,460 3 17 0:15:54
39 20 MOREELS, Jurgen B – 9860  OOSTERZELE 5:14:34 OR 32,430 4 17 0:15:53
40 328 DE CLERCQ, Wouter B – 9890  GAVERE 5:15:00 OR 32,380 4 18 0:15:19
41 33 CORNU, Laurent F – 08000  VILLERS SEMEUSE 5:15:30 OR 32,330 5 5 0:15:49
42 1601 SLECHTEN, JOHAN B – 3740  BILZEN 5:15:47 OR 32,490 4 19 0:14:48
43 377 TOUWEN, Mark NL – 1183 EN  AMSTELVEEN 5:16:12 OR 32,290 4 20 0:16:39
44 368 SCHITTECATTE, Bram B – 9660  BRAKEL 5:16:13 OR 32,290 4 21 0:15:22
45 1704 DE VRIES, HUIB NL – 5045LH  TILBURG 5:16:39 OR 32,270 6 1 0:15:11
46 327 DAVID, FREDERIC B – 8551  HEESTERT 5:16:39 OR 32,260 3 18 0:15:25
47 44 VAN LOOY, JAN B – 2340  BEERSE 5:16:40 OR 32,270 6 2 0:15:26
48 38 DE MEUTER, Stefaan B – 1730  ASSE 5:16:40 OR 32,290 4 22 0:15:22
49 182 VERDONCKT, CIS B – mobile casino 3054  VAALBEEK 5:16:44 OR 32,220 4 23 0:15:12
50 291 DE KORT, Pascal B – 2340  BEERSE 5:16:50 OR 32,210 5 6 0:15:06
51 6 THOMPSON, Andrew GB – tq8 8ah  SALCOMBE 5:18:44 OR 32,000 5 7
52 454 SCHEFFER, FRANK NL – 3286 BG  KLAASWAAL 5:18:45 OR 32,030 3 19 0:15:16
53 108 TALLOEN, Esteban B – 8020  OOSTKAMP 5:19:56 OR 31,900 3 20 0:15:28
54 95 VROEMEN, Bas NL – 6581 VM  MALDEN 5:20:00 OR 31,880 4 24 0:16:06
55 1703 VAN DONGEN, JORIS NL – 5126 WS  GILZE 5:20:10 OR 31,860 4 25
56 286 SCHROEN, Peter B – 4041  VOTTEM 5:20:39 OR 31,820 6 3 0:15:14
57 228 ANTONIS, LUDWIG B – 2300  TURNHOUT 5:20:40 OR 31,910 4 26 0:16:04
58 180 VAN DER MOEREN, KRIS B – 2360  OUD-TURNHOUT 5:20:40 OR 31,830 4 27 0:15:52
59 1338 MEULDERS, ROBBY B – 2380  RAVELS 5:20:40 OR 31,850 4 28 0:16:42
60 635 KAAL, Jos D – 47533  KLEVE 5:20:41 OR 31,960 5 8 0:15:19
61 42 VAN LAER, HANS B – 2980  ZOERSEL 5:20:41 OR 31,830 5 9 0:15:47
62 340 VAN DER HOOG, Johan NL – 2855 AH  VLIST 5:20:42 OR 31,890 3 21 0:15:18
63 141 BOEY, Franky B – 8450  BREDENE 5:20:43 OR 31,870 5 10 0:19:55
64 298 HERMANS, David B – 3540  HERK-DE-STAD 5:20:43 OR 31,910 4 29 0:15:26
65 309 GRUITROOIJ, Koen NL – 5371 MR  RAVENSTEIN 5:20:43 OR 31,880 4 30 0:16:04
66 191 WILLEMSENS, Jef B – 2360  OUD-TURNHOUT 5:20:43 OR 31,820 4 31 0:17:00
67 305 VAN LOON, Sjoerd NL – 6524 JN  NIJMEGEN 5:20:43 OR 31,890 4 32
68 456 VAN VUGT, Henry NL – 8450  BREDENE 5:20:45 OR 31,870 5 11 0:15:29
69 165 CANNOOT, Diego B – 9800  DEINZE 5:20:49 OR 31,890 4 33 0:16:03
70 768 TOL, John NL – 1132 ET  VOLENDAM 5:20:49 OR 31,970 5 12 0:16:03
71 433 OLTHUIS, Esther NL – 7415CD  DEVENTER 5:20:50 OR 31,890 1 1 0:15:31
72 404 DUVAL, VINCENT B – 6500  THIRIMONT 5:20:50 OR 31,840 3 22 0:15:39
73 75 VERTONGEN, Jean B – 3111  WEZEMAAL 5:20:55 OR 31,810 6 4 0:16:08
74 1088 DE CLERCQ, Erwin B – 9860  MOORTSELE 5:20:55 OR 32,030 5 13 0:15:54
75 713 MOREEL, Jan B – 9550  SINT-LIEVENS-ESSE 5:20:57 OR 31,950 3 23 0:15:46
76 323 JONGENEEL, DIMITRI NL – 3511 BZ  UTRECHT 5:20:58 OR 31,840 4 34 0:15:48
77 1674 LAURYSSEN, BART B – 2600  BERCHEM (ANTWERPEN) 5:20:58 OR 31,960 3 24 0:15:50
78 330 LAIR, Olivier B – 1082  BRUXELLES (Berchem/S/A) 5:20:59 OR 31,870 4 35 0:14:42
79 1182 VAN BREDA, Rick NL – 1782 NJ  DEN HELDER 5:21:00 OR 31,780 3 2523° Vélomédiane Claude Criquielion 2011
Clas Gén Dossard NOM Prénom Adresse chronos Medaille Moyenne catégorie Clas Cat tps montée
80 341 VREUGDENHIL, Jaap NL – 3146 BX  MAASSLUIS 5:21:04 OR 31,800 4 36 0:16:20
81 128 WILLAERT, Mario B – 8870  IZEGEM 5:21:13 OR 31,750 4 37 0:16:14
82 869 PLATTE, Eric NL – 8085 BV  DOORNSPIJK 5:21:37 OR 31,900 4 38 0:15:17
83 145 MARIJSSE, GEERT B – 8500  KORTRIJK 5:21:57 OR 31,740 5 14 0:15:22
84 1770 GULDEMONT, BRECHT B – 1760  ROOSDAAL 5:22:30 OR 31,630 3 26 0:14:46
85 101 KOREN, Jim NL – 3892 EK  ZEEWOLDE 5:23:48 OR 31,570 4 39 0:15:55
86 76 SAUVAGE, THIBAULT F – 02000  LAON 5:24:22 OR 31,520 3 27 0:14:46
87 351 SPYSSCHAERT, ANTHONY B – 8300  KNOKKE-HEIST 5:24:42 OR 31,480 3 28 0:14:01
88 1332 VANOSTAEYEN, JOS B – 2980  ZOERSEL 5:24:42 OR 31,730 7 1 0:21:58
89 366 VAN DER PLAS, Bert NL – 1018 AK  AMSTERDAM 5:24:48 OR 31,460 5 15 0:16:06
90 384 LIETAERT, Alexander B – 8920  POELKAPELLE 5:25:18 OR 31,370 4 40 0:14:16
91 906 HOFMAN, Arjan NL – 8071 XH  NUNSPEET 5:25:24 OR 31,500 3 29 0:16:35
92 966 VAN DER WIER, JAKOB NL – 1054 ZT  AMSTERDAM 5:25:26 OR 31,580 3 30 0:16:02
93 17 DUYCK, Michael B – 1420  BRAINE-L”ALLEUD 5:26:14 OR 31,290 4 41 0:15:51
94 406 DE VOS, Erwin B – 6540  LOBBES 5:26:49 OR 31,220 4 42 0:16:03
95 459 BELIEN, FRANK B – 3530  HOUTHALEN 5:26:49 OR 31,250 5 16 0:16:15
96 396 VERLEYEN, Stijn B – 8072 EL  NUNSPEET 5:26:49 OR 31,290 4 43 0:15:19
97 269 HAGELSKJAER, Jens DK – 2460  HEDEHUSENE 5:26:50 OR 31,290 5 17 0:15:20
98 278 MEEUS, Tom B – 2360  OUD-TURNHOUT 5:27:28 OR 31,250 4 44 0:16:16
99 397 VAN DOORN, CHRISTIAN NL – 5328BM  ROSSUM 5:27:30 OR 31,220 4 45 0:16:17
100 466 CLASSENS, BART NL – 5439 NK  LINDEN 5:27:42 OR 31,200 3 31 0:15:40

Gegevens

Datum:
29 augustus 2011

INTERESSE IN DIT EVENEMENT